KOLEKCJE

Amaranth

Kolekcja Amaranth zachowana jest w stylistyce mebli skandynawskich. Charakteryzuje ją nowoczesna i prosta forma, gładkie powierzchnie oraz zaokrąglone krawędzie i kanty mebli. Miękka linia mebli, a także ukośne, zwężające się do dołu nogi, nadają lekkości surowej kolekcji. Elementy składające się na kolekcję Amaranth zapewniają wygodę i komfort użytkowania, idące w parze z elegancją i dobrym smakiem.

Dostępne wybarwienia w kolekcji Amaranth: naturalny orzech amerykański (NWA), naturalny dąb (NO), naturalny dąb bielony (NWO), naturalny dąb matowy (NOM).

Dunn

Kolekcja Dunn stylistyką nawiązuje do duńskich mebli z lat 60. XX wieku. W meblach skrzyniowych oraz stołach zastosowano charakterystyczne, ukośne nogi, dodające oryginalności prostym bryłom. Całość kolekcji wyróżnia się geometrycznymi kształtami, ostrymi krawędziami i brakiem uchwytów, dając efekt nowoczesnego minimalizmu. Do kolekcji przemycono również artystyczne formy dekoru w postaci mozaikowych frontów od komód.

Dostępne wybarwienia w kolekcji Dunn: naturalny orzech amerykański (NWA), naturalny dąb (NO), naturalny dąb bielony (NWO), naturalny dąb matowy (NOM).

Bugsy

Kolekcja Bugsy swoim stylem nawiązuje do Bauhausu – postawiono w niej przede wszystkim na trwałe i klasyczne materiały oraz funkcjonalność mebli. Składa się z prostych, geometrycznych i proporcjonalnych brył, wyważonych z niebywałą precyzją. Połączono w niej zróżnicowane faktury – naturalne, olejowane drewno z metalowymi, chromowanymi lub mosiężnymi, wykończeniami mebli w formie uchwytów i nóg.

Dostępne wybarwienia w kolekcji Bugsy: naturalny orzech amerykański (NWA)

Décor

Kolekcja Décor nawiązuje w swojej formie i detalach do stylu Art Déco. Meble powstające w ramach tej kolekcji łączą w sobie elementy drewna i mosiądzu, które nadają jej wyjątkowego, eleganckiego charakteru.

W kolekcji design przeplata się z oryginalnymi, acz praktycznymi rozwiązaniami, a całość zamknięta jest w formie przedmiotów o najwyższej precyzji i jakości wykonania.

Dostępne wybarwienia w kolekcji Décor: naturalny orzech amerykański (NWA).

Muzo

Kolekcja Muzo to połączenie klasycznej elegancji z nowoczesną świeżością wykonania. To meble, które powstały w wyniku inspiracji muzyką, instrumentami i ich smukłymi, delikatnymi liniami.

Klasa i elegancja to określenia, które oddają w pełni charakter Muzo. Wyjątkowość kolekcji podkreślają materiały, z której została wykonana: naturalne drewno czereśniowe, marmur oraz detale wykończone w czarnym, wysokim połysku lub chromie.

Dostępne wybarwienia w kolekcji Muzo: naturalny dąb (NO), naturalna czereśnia (NCO), antyczna wiśnia koniakowa (ACC).

Riddle

Kolekcja Riddle to nieograniczone możliwości tworzenia mebli pod indywidualne potrzeby użytkownika.

Sześć różnych modułów, wchodzących w skład kolekcji, umożliwia projektowanie mebli od stolika nocnego po rozbudowane regały zróżnicowanymi pod względem funkcji – mogą mieć szuflady, drzwiczki, przegródki lub stanowić otwartą półkę.

Dostępne wybarwienia w kolekcji Riddle:  naturalny orzech amerykański (NWA), naturalny dąb (NO).

Bao

Meble z kolekcji Bao powstały dzięki połączeniu dwóch, kontrastujących wybarwień drewna. Wysokie, geometryczne nogi u podstawy mebla nadają mu szykowności i okazałości, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w przestronne wnętrza.

Jednym z elementów kolekcji Bao jest wysoka komoda z wyciętym na frontach spektakularnym, dekoracyjnym drzewem. Mebel ten jest dekoracją samą w sobie i może stanowić centralny punkt wnętrza, w którym się znajduje.

Spoza kolekcji