KONTAKT

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

2 + 15 =

Salony firmowe

Gdynia

ul. Orłowska 53
gdynia@ziemannhd.com
601 964 618

Poznań / Galeria Polskie Meble

Aleja Solidarności 34
poznan@ziemannhd.com
511 439 408

Warszawa / Domoteka

ul. Malborska 41
warszawa@ziemannhd.com
781 661 555

Salony partnerskie

Elbląg / Sonik

Aleja Grunwaldzka 60-66
salon@sonik.elblag.pl
55 233 99 85

Kraków / Forum Designu

ul. Focha 1
forumdesignu@gmail.com
730 740 025

Kołobrzeg / Bokato

ul. Jedności Narodowej 84A/B
bokato@op.pl
94 35 113 69

Koszalin / Tropex

ul. Szczecińska 5
biuro@tropex.com.pl
94 346 22 30

Kalisz / Kebe

ul. Wrocławska 46
biuro@kebemeble.pl
577 261 361, 516 139 715

Księżyno / Vega Meble

ul. Mazowiecka 43
biuro@vega-meble.pl
606 491 691, 85 663 25 18

Katowice / Max Fliz

Aleja Roździeńskiego 191
meble.katowice@maxfliz.pl
32 720 92 00

Kraków / Max Fliz

ul. Zakopiańska 58
meble@maxfliz.pl
12 211 21 70

Leszno / Ewro

Aleja Konstytucji 3 Maja 5
leszno2@ewromeble.pl
655 114 668, 726 908 900

Lublin / Camero Home

ul. Rusałka 15
meble@camero.pl
601 550 466

Toruń / Selecti by Parkiet Styl

ul. Polna 100
selecti@selecti.pl
533 356 660

Wrocław / Max Fliz

ul. Mińska 60a
wroclaw@max-fliz.pl
71 722 37 10

Warszawa / Max Fliz

ul. Puławska 452
informacja.warszawa@maxfliz.pl
22 177 89 01

Zielona Góra / Galeria Gea

ul. Kręta 5
salon@galeriagea.pl
513 088 369

Radom / Decco Meble

Al. Wojska Polskiego 46
biuroms@deccogrupa.pl
607 711 172

Warszawa / Perffecto

ul. Karolkowa 30
sklep@perffecto.pl
500 247 537, 698 225 324

Sochaczew / Meble Mroczek

ul. Kąty 53a
sklep@meble-mim.com.pl
46 861 91 21